Деревянный сортер пазл с животными
-40%


У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яний пазл - це ігрова дошка, створена для розвитку зорового сприйняття, тактильних функцій, моторики пальчиків, логічного та просторового мислення у малюків. Пазл зроблений із міцного та екологічного матеріалу - дерева. Тож безпечна для дитячого здоров'я. За допомогою сортера дитина познайомиться з різними формами та розмірами, назвами тварин.
Для більшої продуктивності займайтеся разом з дитиною, розкажіть про кожну фігуру, тварину, чим вони відрізняються від інших. Можна також розфарбувати фігурки фарбами. Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Розміри: 247 х 185 х 6 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество составных элементов | 8 шт |
| Материал | Дерево |
| Тематика | Животные |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Формат | A5 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термоусадочная пленка |
| Размеры | |
| Длина | 24.7 см |
| Ширина | 18.5 см |
| Толщина | 0.6 см |
- Цена: 149,40 ₴



